WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poloni: Nga moti shumë i ftohtë – vdiqën 12 vetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Poloni: Nga moti shumë i ftohtë – vdiqën 12 vetë   Fri Dec 31, 2010 8:31 pm

Autoritetet e Polonisë thonë se 12 vetë e kanë humbur jetën, gjatë natës, nga moti shumë i ftohtë. Kështu, numri i të vdekurve nga moti i keq në Poloni, gjatë tri ditëve të kaluara, arriti në 30. Nga temperaturat e ulëta në qytetin jugor të këtij vendi, Çestohova, pa rrymë kanë mbetur afro 150 mijë banorë. Zyrtarët thanë se po përpiqen ta zgjidhin problemin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Poloni: Nga moti shumë i ftohtë – vdiqën 12 vetë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Apostol Kotani: Shqipëria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjë hebre
» Qendrat islame në Gjermani ishin bartëse të shumë organizimeve kombëtare
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» MOTI ARKTIK NË SHBA
» Gold Ag publikon këngën ‘Shqiptari 2’, kritikon shumë figura ndër to edhe Kadaren dhe Lamën (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: