WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë   Sun Dec 12, 2010 3:16 pm

Në tre fshatra shqiptarë në veri të Mitrovicës janë shfaqur probleme me listat zgjedhore. Në fshatrat Kushtovë, Çeraj dhe Bistricë, banorët janë duke votuar me kusht, si pasojë e mungesës së emrave nëpër lista. Probleme të ndryshme janë hasur edhe në disa qendra të tjera, ku votimi është hapur me vonesë.

Koalicioni i organizatave joqeveritare “Demokracia në Veprim” u bën edhe një herë apel subjekteve politike të respektojnë kodin e mirësjelljes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mitrovicë, probleme me listat në 3 fshatra shqiptarë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rrahje mes shqiptarëve e serbëve në palestrën e Mitrovicës
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti që u këndoi shqiptarëve dhe Shqipërisë
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Sylejman Aliu:Përse Dik Marti nuk përmend krimet serbe mbi shqiptarët?
» Hilmi Saraçi: Si u pushkatuan 21 shqiptarë nga forcat partizane komuniste...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: