WwW.AlbaNiaN-Boys.tk
ReGister Nese Sje i regjistrumm

nga : HackeR-Besart

WwW.AlbaNiaN-Boys.tk


 
ForumPortaliCalendarGalleryKërkoGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Infarkt në zemër, vdes kalimtari në mes të Tiranës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardit

avatar

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

MesazhTitulli: Infarkt në zemër, vdes kalimtari në mes të Tiranës   Tue Dec 14, 2010 12:31 pm

Një person ka gjetur vdekjen sot në mëngjes në afërsi të qendrës së Tiranës si pasojë e një infarkti në zemër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, në rrugë përballë Muzeut Historik Kombëtar në hyrje të bulevardit “Zogu i Parë”.

Sipas policisë dhe dëshmitarëve, një person, emir i të cilit ende nuk është identifikuar u rrëzua përtokë dhe më pas gjeti vdekjen.

Sipas hetimeve të deritashme në vendin e ngjarjes, rezulton se ky shtetas ende i pa identifikuar ka gjetur vdekjen nga shkaqe natyrale për shkak të infarktit në zemër
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Infarkt në zemër, vdes kalimtari në mes të Tiranës
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes kirurgu i njohur, Ali Zatriqi
» SMAIL GASHI SLLOVIA: DHUNA SËRBE NË TREVËN E LYPJANIT(I) dhe (II)
» Vdes poetesha Sadete PRESHEVA në moshën 62 vjecare – VIDEO
» “Bezbednosti” (BIA) serb, në mesin e 157 kosovarëve e kërkon ende Tahir Zemën ?!
» LEXOJE .. Patjetër duhet të lexohet,dhe patjetër duhet të shpërndahet-Ataku në zemër

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.AlbaNiaN-Boys.tk :: LAJME :: Lajme-
Kërce tek: