Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Numri i postimeve : 102
Web Page : 305
Join date : 21/11/2010

Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0 Empty
MesazhTitulli: Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0   Barcelona shpartallon Sociedadin 5-0 EmptyTue Dec 14, 2010 12:43 pm

Barcelona shpartallon Sociedadin me rezultatin e thellë 5-0. Ka qënë Viila në minutën e 9 ai që ka zhbllokuar rezultatin dhe ka nisur festën. Iniesta ka dyfishuar pas një aksioni të bukur në minutën e 33 dhe pjesa e parë përfundon me rezultatin 2-0.
I njëjti aksion spektakolar përsëritet edhe dy minuta pasi të fillonte pjesa e dytë por kësaj rradhe është Messi ai që shënon.
Messi shënon sërish në minutën e 87 dhe për ta mbyllur këtë takim ka menduar Bojan i cili në minutën e 90 ka shënuar edhe golin e pestë dhe duke mbyllur takimin.